Vánoční besídka

Poslední školní den v roce 2014 jsme se sešli s našimi rodiči a blízkými na vánoční besídce tentokrát v prostorách CETTu.

Letos jsme si připravili povídání s vánoční tematikou, veršované pohádky, krátké seznámení s autory textů a také jsem předvedli svoje dovednosti s hudebními nástroji. Máme totiž ve třídě docela dost dětí, které se učí v ZUŠ hře na hudební nástroje - někteří jich zvládají i více a velmi dobře. Tuto část vystoupení si připravovaly děti samostatně - chválím!

Na závěr vystoupení nám zazpívala část školního pěveckého sboru, k níž se potom přidal i zbytek třídy. No a nemohlo chybět ani společné zpívání dětí s rodiči a příbuznými.

Po vystoupení bylo připraveno občerstvení s ochutnávkou cukroví. Děti dostaly nakonec ještě dva dorty, které byly nejen hezké, ale i velmi chutné.

Takže vánoční nálada byla naladěna a my se rozešli na očekávané prázdniny.

Ještě poděkování
p. Outulné za poskytnutí prostor a úžasné dorty
p. Schellové zejména za pomoc při organizačním zajištění
maminkám za ochutnávku cukroví